Meie ettevõtte ajalugu algab 1998. aastal. Siis asus töökoda Peterburi teel, nagu oli kombeks öelda “kangialune” või „külmhoone kõrval“. Hiljem tegutsesime samal territooriumil sisehoovis II-korrusel.
Nüüd oleme kolinud uude kohta Lennujaama tee 5, kus meil on korralik töökoda mitme masina korraga „elustamiseks“.
Oleme kogu oma eksistentsi jooksul parandanud oma teenuse kvaliteeti.
Oleme suurendanud varuosade ladu, pakume uusi teenuseid, nagu näiteks seadmete eemaldamine ja paigaldamine ning autode elektritööd.
Me areneme, õpime ja hoiame ennast kursis kõikide tänapäevaste arengute ja uuendustega maailma autotööstuses, üldiselt “hoiame kätt pulssil.”
Oleme esimene töökoda Eestis, kus hakati kasutama spetsiaalset seadet pinget reguleerivate generaatorite testimiseks, mis kasutavad COM-protokolle BSD (Bit Serial Device), BSS (Bit Synchronized Signal) ja LIN (Local Connocet Network).
Kuid samal ajal me suurima heameelega ja hoolsusega taastame ja toome elule 40-ndatel ja 50-ndatel aastatel toodetud autode generaatorid ja starterid.

Kui valite partneriks KANEL OÜ, siis te kindlasti ei kaota kvaliteedis, aga võidate aega ja raha.
Pole saladus, et remondihind auto esindustes võib mitu korda ületada starteri või generaatori reaalse remondi hinna. Enamikul juhtudel pakutakse teile seadme/agregaadi vahetust, mitte remonti ning tagatipuks vahetatakse originaalseade B-kategooria seadme vastu. Enamik B-kategooria agregaatidest ei ole originaalide täpsed koopiad, vaid on ainult väliselt sarnased kloonid.
Valik on muidugi teie teha!
Seepärast ongi optimaalne valik pöörduda generaatorite ja starterite remondile spetsialiseerunud töökotta KANEL, kus on kohapeal olemas kõik vajalikud komponendid kiireks, kvaliteetseks ja soodsaks remondiks. Tipptootjate varuosad ja ja kaasaegsed dignostikasedmed ning meistrite kogemused võimaldavad meil ruttu ja hästi teostada teie purunenud seadmete remonti. Ainult umbes 3% juhtudest ei ole remont majanduslikult otstarbekas.
Sellisel juhul pakume teile soovitud seadme/agregaadi renoveeritud originaali, originaali või siis vähemalt samaväärset B-kategooria seadet, mille pikaaegsesse töösse me ise usume kogemuste põhjal.
Kliendi soovil, kui originaalvarusade tellimine võtab palju aega või hinna tüttu ei ole otstarbekas uusi osi kasutada, pakume võimalust valida remondiks kasutatud, aga täiesti töökindlaid, varuosi nagu staator, rotor, korpused jne), mille hind on kordades odavam kui uuel varuosal.

Selline vajadus võib tekkida ka siis, kui vana seadme varuosi enam ei müüda või vastupidi suhteliselt uue seadme varuosi veel ei müüda jaemüügis.